مجموعه مقالات بررسی آثار ابراهیم گلستان

- مهلت ارسال مقالات: پایان فروردین‌ماه 1391.

- اصل مقالات باید بین 4000تا 5500 کلمه در صفحة A4 تنظیم شده و به صورت فایل ورد به نشانی الکترونیکی (info.leilasadeghi @ gmail.com) ارائه گردد. 

- رعایت صحیح نگارش مقالات ( ذکر ارجاعات، فهرست منابع، نتیجه و ...) و رعایت نیم‌فاصله در تایپ مقالات الزامی است.

- مقالات پذیرفته شده باید دارای چارچوب نظری و رویکرد تحلیلی نسبت به آثار نویسنده باشند و از پذیرفتن مقالاتی که به نقد شخصیت می‌پردازند، معذوریم.

- واژه‌های تخصصی استفاده شده در مقالات باید مصطلح باشند، در غیر این صورت کاربرد و معنای آن در متن توضیح داده شود.

-----------------------

- منابع مورد استفاده در متن، در پایان مقاله و براساس ترتیب الفبایی نام ‌خانوادگی، نام نویسنده (نویسندگان) به شرح زیر آورده شود:

کتاب: نام خانوادگی، نام. (تاریخ انتشار). نام کتاب (حروف مورّب و سیاه). نام و نام‌خانوادگی مترجم. جلد، نوبت چاپ. محل نشر: ناشر.

مثال: گلستان، ابراهیم (1328). آذر، ماه آخر پاییز، (1373). تهران: روزن.

مقاله منتشرشده در نشریه: نام‌خانوادگی، نام. (سال انتشار). «عنوان مقاله». نام نشریه (حروف مورّب و سیاه). دوره (شماره نشریه)، شماره صفحات.

مثال: اسحاقیان، جواد (1388)، گزاره‌هاىمدرنیستىابراهیمگلستاندرداستانکوتاهِ به دزدی رفته‌ها، نوشتا، شماره‌ی11: 22-33.

مقاله ترجمه‌شده در نشریه: نام‌خانوادگی، نام. (سال انتشار). «عنوان مقاله». نام و نام‌خانوادگی مترجم. نام نشریه (حروف مورّب و سیاه، قلم شماره11). دوره (شماره نشریه). شماره صفحات.

پایگاه‌‌های اینترنتی: نام خانوادگی، نام. (سال انتشار مقاله). «عنوان مقاله». نام نشریه الکترونیکی (با حروف مورب و سیاه). دوره. تاریخ مراجعه به سایت.

> نشانی دقیق پایگاه اینترنتی<

مثال: تیره‌گل، ملیحه. (1383)، نگاهی از پشت باران. غرفه آخر. سال اول. 1/10/1389:

> http://www.mtirehgol.com/archive/reviews/nadjdi.htm#_edn1 <

- ارجاعات در متن مقاله، بین پرانتز (نام خانوادگی، سال: شماره صفحه/ صفحات‌) نوشته شود. در مورد منابع غیرفارسی، همانند منابع فارسی عمل شود و معادل لاتین کلمات در پایان مقاله بیاید. نقل‌قول‌های مستقیم بیش از چهل واژه به صورت جدا از متن با تورفتگی (نیم سانتی‌متر) از طرف راست (با قلم شماره 12) درج شود.

مثال: “همچنین .... است” (استاک‌ول، 1999: 136).

/ 19 نظر / 33 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نوشین امینی

من هم با نظر سیما - ر خیلی موافق نیستم و لی آقای گلستان را «استاد» داستان نویسی نمی دانم . هیچ منتقد شاخص و برجسته ای هم تا حالا این حرف را نزده است . البته من بر اساس سواد خودم نظر می دهم . در زمینه سینما هم در مقایسه با کارگردان های صاحب نام نمی توان او را شاخص دانست. حفظ حرمت اهل قلم واجب است اما نه به بهای فریب مردم . مثل هو و جنجالی که تا این رمان بارها دور و بر نویسندگان درجه چهار وپنجی راه افتاد که معلوم شد همه اش دروغ بوده . با عرض تشکر از خانم صادقی .

asghar

سلام خانم صادقی گل وبلاگتون خوبه اگه اجازه بدین لینکش کنم

ناصر

ستاره هم پرواز کرد.............

ناهید زندی

درود بر شما با سپاس فراوان از مهرتان. نوشتار را دوباره فرستادم. امیدوارم دریافت کنید و اشکالاتش رو یاد آور بشید. شاد باشید و برفراز

شروین

مرسی از مطالبه خوبت... چون خیلی خوبی لینک شدی...

تبلیغ 7 ستاره :: رایگان

یا سلام خدمت مدیریت محترم بلاگ با عضویت در سایت بسپار و دریافت لینک نمایندگی و ثبت آن در سایت خود آگهی رایگان 7 ستاره ثبت کنید حتما" از این لینک دیدن کنید http://www.bespar.net/main/fa/affiliate

علی

سرکار خانم صادقی عزیز سلام امیدوارم ایام بر وفق مرادتان باشد سالهاست به جناب گلستان علاقمند شده ام و مشتاق و پیگیر هرچه درموردش بیابم مطالعه می کنم . البته دست ما کوتاه و خرما بر نخیل ! کاش امکانی فراهم می شد و از نزدیک می دیدمش ... القصه اینکه در جستجویی به آشیانه شما رسیدم و از انتشار کتاب بررسی آثار ایشان باخبر شدم . دست یابی بدان دشوار است ! آیا مهرتان را مشمول خواهم گشت تا بدان دست یابم ؟ آدرس جی میلم را گذاشته ام و منتظر اطلاع شما هستم ... شاد زی[ع¯ظ„]

پندار

سلام خانم صادقی بسیار خوش حالم از آشنایی شخصیتی فرهیخته چون شما[گل] شگفت زده و خوش حال شدم از گردآوری مقاله درباره ابراهیم گلستان!کار بسیار ارزشمندی است ،خدمدتان تبریک می گویم و آرزوی موفقیت برایتان دارم. مقاله ای به ایمیلتان ارسال کرده ام و امیدوارم مورد توجه واقع شود.توضیحات بیشتر را در ایمیل نوشته ام. منتظر پاسختان هستم سپاس گزارم و پایدار باشید

نسرین

بسیار خوشحالم که چنین ایده ای مطرح شد ان هم از نویسنده ای که می شود گفت نویسنده ی نسل جوان است، نسل امروزمان. ممنونم .ممنونم خانم صادقی امیدوارم با وجود منابع کم مقالات ارزنده ای گرداوری شود .